Watch Dogs 2’ye Ait Yeni Bir Oynanış Videosu

Watch Dogs 2

Son dönemin en çok sevilen oyunlarından birisi olan Watch Dogs‘un ikinci serisi yolda. Oyunun çıkış tarihine çok az bir zaman kalmasından dolayı Watch Dogs 2’ye ait yeni bir oynanış videosu yayınlandı.http://yonet.tamindir.com/js/tiny_mce/themes/advanced/img/trans.gif

Ubisoft tarafından geliştirilen Watch Dogs 2, yapay zekası ve birbirinden şaşırtıcı grafikleriylebirlikte oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bir siber saldırı sistemiyle gelecek olan Watch Dogs 2, oyundaki büyük dünyasıyla birlikte kullanıcıları günler boyunca etkisinde bırakacak. Birbirinden zorlu yeni görevler ile birlikte Watch Dogs 2’nin başından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Oynayanları bağımlı yapacak olan ve merakla beklenen oyun Watch Dogs 2’ye ait oldukça uzun biroynanış videosu yayınlandı. Bu video ile birlikte artık Watch Dogs 2 hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Watch Dogs 2 Oynanış Videosu:

Yukarıda videosunu izlediğiniz ve 18 yaş üzeri olan Watch Dogs 2’yi, 15 Kasım 2016 tarihinde satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz platformlar ise PC, Playstation 4 ve Xbox One ile sınırlı.

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın