Suicide Squad Sanal Gerçeklikle Buluşuyor

Suicide Squad Sanal Gerçeklik

DC Comics’in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan süper kahraman filmi Suicide Squad’ınçıkmasına çok az bir süre kaldı. İzleyiciyle 5 Ağustos tarihinde buluşacak olan film şimdiden bünyelerde heyecan yaratmaya başladı. Son dönemeçte reklam çalışmalarına ağırlık verenSamsung ve Warner Bros ise yeni bir video yayınladı. Videoda Suicide Squad ekibine sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR ile heyecanlı sahneler izletiliyor.

Uzman nişancı ve katil Deadshot, aşırı kötü ruh hastası Joker, yine aşırı kötü, çılgın ve eski akıl hastalıkları uzmanı Harley Quinn, ölümcül bumerang kullanan katil Boomerang, alev toplayabilen eski Los Angeles çete üyesi El Diablo, doğuştan beri içinde sürüngen DNA’sı bulunan Killer Croc ve daha fazlası. Zaten kadroya baktığınızda gel beni izle diye bağıran bir yapım olan Suicide Squad beklentimizi yüksek tuttuğumuz filmlerin başında geliyor. Dolayısıyla her gelen videoda da heyecanlanmaya başlıyoruz.

Yukarıdaki videoda Samsung yetkilileri filmin çekildiği sırada oyunculara Gear VR takıyor ve önemli sahneleri sanal gerçeklikle izlemelerini sağlıyor. Bu videodan anlıyoruz ki yakında bu tarz filmleri sanal gerçeklik gözlükleri ile izleyebileceğiz. Hatta belli mi olur, belki Samsung’un 5 Ağustos tarihi için böyle bir planı vardır. Ne dersiniz?

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın