Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor

Playstation Plus Eylül fiyatları

Sony beklenmedik bir açıklama yaparak, Playstation Plus fiyatları üzerinde değişiklik yapacağını duyurdu. Önümüzdeki ay itibariyle bir, üç ve on iki aylık üyeliklere yaklaşık on dolarlık zam gelecek.

Playstation Plus, içinde birçok ayrıcalıklar ve öncelikler sunan bir üyelik programı. Belirli ücretler ödedikten sonra satın alabildiğiniz bu üyelik sisteminin en avantajlı tarafı, her ay verilen ücretsiz oyunlar. Ayrıca Playstation 4 üzerinde çok oyunculu maçlara katılmak için de Playstation Plus üyeliği satın almanız gerekiyor. Tüm bunlarla birlikte Plus üyelerine sunulan ekstra indirimler ve özellikler de avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Playstation Blog üzerinden yapılan bir güncellemeyle birlikte Playstation Plus fiyatları için artış düşünüldüğü ve bunun bir sonraki ay yapılacağı söylendi. Fiyat arttırımının 22 Eylül itibariyle geçerli olacağını söyleyen Sony, en büyük değişikliği ise bir yıllık üyeliklerde yaptı. Yaklaşık 30 liralık zam yapan Sony’nin belirlediği yeni fiyat listesi şöyle:

Playstation Plus Eylül Ayı Fiyatları:

1 Yıllık: 59.99 dolar – 176TL (eski fiyatı 49.99 dolar) –

3 Aylık: 24.99 dolar 73TL (eski fiyatı 17.99 dolar)

1 Aylık: 9.99 dolar 29TL (değişiklik yok)

Halihazırda üye olan kullanıcılar, üyeliklerini uzatmak istediklerinde yeni fiyatlarla karşılacaklar. Fakat 22 Eylüle kadar yapacağınız satın alımlarda eski fiyatlar geçerli olacak. Yani üyeliğinizi uzatma gibi bir fikriniz varsa; hemen şimdi yapmanız daha avantajlı olacak.

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın