Need For Speed Arena Geliyor

Need For Speed Arena Geliyor

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve bugüne kadar pek çok farklı versiyonu ile piyasaya sunulan Need For Speed farklı oyun yapısı ve beğenilen oyun özellikleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarırken oyunun yeni versiyonunun piyasa sunulabilecğei belirtildi.

Beklentiler Artmıştı

Özellikle piyasaya çıkan son versiyonun üzerinden uzun bir süre geçmesi oyunu seven kişiler de bu konuda beklenti oluştururken yapılacak yeni çalışma ile birlikte yeni bir versiyonun 7 Kasım tarihinde sunulacağı belirtildi. Piyasaya sunulacak yeni oyunun Need For Speed Arena adını alacağız öğrenilirken oyun ile birlikte Need For Speed yeniden oyun sahnelerine geri dönmüş olacak.

Electronic Arts İddalı Gelecek

Oyun ile ilgili önemli sızdırmalar yapıldıktan sonra özellikle sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından bir tanesi Electronic Arts’ın yeni oyunu oldu. Oyunun hangi özelliklerde geleceği ve oyun içindeki yapılan değişikliklerin neler olacağı şu an için öğrenilmiş değil. Fakat yapılan sızdırmalara göre oyunun kesin olarak geleceğini söylemek şu anda mümkün.

Need For Speed Arena’da özellikle online çok kişili oyun seçeneğinin sunulması ve kullanıcıların online Multiplayer oyunlardaki gibi birbirlerine karşı mücadele etmesi de mümkün olabilir. Bu bakımdan Electronic Arts tarafından yapılacak tanıtımlar ile birlikte oyun sektörünün iddiali ve güçlü yapımlarından birisi de piyasaya sunulabilir.

Kaynak:veteknoloji

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın