Meizu Pro 7’ye Ait Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler

Meizu Pro 7

Çin menşeli telefon üreticisi Meizu, yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son dönemdeÇinli markaların ilgi görmesinden dolayı şirket yeni modellerini peş peşe çıkaracak.

Bildiğiniz üzere Meizu gibi telefon üreticileri, fiyatı uygun ve özellikleri güçlü telefonlar ürettikleri için oldukça fazla tercih ediliyor. Henüz tüm dünyada etkili bir satış imkanı bulamayan Meizu, kısıtlı imkanlara rağmen oldukça iyi satış rakamlarına sahip.

Meizu‘un üzerinde çalıştığı yeni telefon modeli Meizu Pro 7 de ortaya çıktı. Teknik açıdan oldukça güçlü olması beklenen Meizu Pro 7’ye ait olduğu söylenen render görüntüleri yayınlandı. Bu görüntülerle birlikte telefonun ön panelini ve kamerasını rahatlıkla görebiliyoruz.

Meizu Pro 7 kavisli ekrana sahip!

Meizu Pro 7

Özellikle Samsung telefonlarında görmeye alışkın olduğumuz kavisli ekran teknolojisi Meizu Pro 7’de de kullanılacak. Bu sayede Meizu kullanıcıları tasarım olarak oldukça şık bir telefon kullanabilirler.

Meizu Pro 7 tasarımı

Meizu Pro 7

Telefonun ekran kısmında çerçeve iyice inceltilmiş. Aynı zamanda Meizu, ekran boşluklarını siyah kaplama ile kapatarak oldukça şık bir görüntü elde etmiş. Telefonun arka kısmında ise damla şeklinde kamera bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü bir kameraya sahip olacağı söylenen Meizu Pro 7’nin lensleri üzerinde de oldukça detaylı bir çalışma yapılıyor.

Henüz Meizu tarafından resmi olarak onaylanmayan Meizu Pro 7 hakkında bildiklerimiz bu kadar. Eğer telefon doğrulanırsa, işte o zaman diğer teknik özelliklerini ayrıntılı olarak öğrenebiliriz.

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın