iPhone 8 Ortaya Çıktı!

iPhone 8 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına oldukça iddialı bir model ile çıkacak olan Apple, yeni telefonu ile birlikte gümbür gümbür geliyor.

iPhone 8 render resimleri sızdırıldı!

Yeni telefon hakkında şu ana kadar birden fazla sızıntı ortaya çıktı. Kimisi inanılması zor tasarımlardı. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan yeni amiral gemisinin tasarımı, ile karşılaşma ihtimalimizin daha fazla olduğunu sizlere belirtelim.

Bu konu hakkında yetkililer ağzını bıçak açmıyor. Fakat ilerleyen günlerde Apple yetkilileri bu konu hakkında  resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Bugün ortaya  çıkan bir habere göre, yeni amiral gemisinin render resimleri sızdırıldı. Sızdırılan bu tasarımı birçok kez çıkan haberler ile birlikte görmüştük. Touch ID’yi kaldırarak sanal getirmeyi düşünen Apple, ayrıca parmak izi okuyucusunu telefonun arkasına taşımayı da düşünüyor. Şimdilik bu konu hakkında fikir sahibi değiliz.

İlerleyen günlerde resmi açıklamalar ile birlikte yeni iPhone hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız. Aşağıdan sızdırılan resimlere göz atabilirsiniz.

Kaynak: ajansapple.com

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın