Galaxy Note 7 Dahil 6 Yeni Samsung Ürünü Piyasaya Sunuldu

Samsung

Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 7 ile birlikte altı yeni ürün daha piyasaya sunuldu. Samsung yeni ürünleriyle birlikte oldukça büyük bir satış rakamına ulaşmayı hedefliyor.

Koreli dev teknoloji şirketinin 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıttığı ve oldukça beğenilen telefonu Galaxy Note 7, çoğu Avrupa ülkesinde satışa sunuldu. Ülkemizde de ön siparişleri alınmaya başlanan Galaxy Note 7, çok kısa bir süre içerisinde kesin olarak satışa sunulacak. Bu gelişmelerle birlikte Samsung Galaxy Note 7 gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşıyor ve Samsung bu fırsatı diğer ürünleri ile değerlendirmeye başladı.

Samsung özellikle Galaxy Note 7 ve diğer yeni telefonları ile uyumlu çalışan tüm ürünlerini tek bir günde satışa sundu. Böylelikle mobil pazara oldukça ilginç bir giriş yapan şirket, rakiplerine karşı oldukça büyük bir avantaj yakaladı.

İşte Samsung’un piyasaya sunduğu 6 yeni ürün:

Listenin başında Galaxy Note 7 olduğunu söylememize gerek yok elbette. Telefon hakkında tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Yeni telefonu bir kenara bırakıp biz diğer Samsung ürünlerine bir göz atalım.

Gear VR 2016

Gear VR

Samsung’un sanal gerçeklik teknolojisinde oldukça ön plana çıkan ürünü Gear VR 2016 piyasaya sunuldu. Bu ürün sayesinde telefonunuzdan arttırılmış gerçeklik videolarını sorunsuz olarak izleyebiliyorsunuz. Samsung’un Gear VR 2016 modeli Amazon ve Samsung’un internet mağazasından satın alınabiliyor.

Fiyatı: 100 Dolar

Gear 360

Gear 360

Son dönemde oldukça popüler olan ve 360 videoları çekmeye imkan sağlayan Gear 360, oldukça yüksek çözünürlükte video kaydı yapabiliyor. Kullanıcıların Gear 360 ile çekim yapabilmesi için başka hiçbir ek ürüne ihtiyacı olmuyor. Ellerinde sadece Gear 360 olması yeterli. Gear 360 ürününü Samsung’un resmi internet mağazasından ve Amazon sitesinden satın alabilirsiniz.

Fiyatı: 350 Dolar

Gear IconX

Gear IconX

Samsung’un özellikle çok gezenler için geliştirmiş olduğu kablosuz kulaklığı Gear IconX, satışa çıkan altı yeni ürün arasında yer alıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Gear IconX, binlerce adet şarkıyı sorunsuz olarak depolayabilir. Gear IconX ürününü Samsung internet mağazasından veya Amazon üzerinden satın alabilirisiniz.

Fiyatı: 200 Dolar

Level Active

Level Active

Samsung’un oldukça yenilikçi diğer bir ürünü olan Level Active, akıllı telefon ile uyumlu çalışarak size oldukça geniş kullanım alanları sunuyor. Bu kulaklık sayesinde istediğiniz yerde müzik dinleyebiliyor ve gelen çağrılara cevap verebiliyorsunuz. Level Active ürününü Samsung’un internet mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Fiyatı: 100 Dolar

Connect Auto

Connect Auto

Connect Auto ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanımına başlanan LTE teknolojisini iyice güçlendiren bir cihaz. Bu ürün sayesinde aracınızda da LTE teknolojisini barındırabileceksiniz. Aracınızda olan biten her şeyi Connect Auto aracılığıyla istediğiniz kaynaklara gönderebilirsiniz. Connect Auto ürünü şuan sadece AT&T üzerinden satın alınabiliyor.

Fiyatı: Ürün AT&T operatör firmasının paketlerine göre taksitli alınabiliyor. Bu yüzden fiyatı kesin olarak belli değil.

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın