Battlefield 1’de Küfür Kıyamet

battlefield 1 küfür

Ekim ayının sonlarına doğru FPS sevenlerle buluşacak olan Battlefield 1, yayınladığı yeni videolarla gönlümüzü kazanmaya devam ediyor. Daha önce Türkçe seslendirmeye dair detaylı videolar paylaşan Battlefield 1 Türkiye sayfası, bu sefer oyunun sinkaflı kısmını gösterdi.

Battlefield 1, kurgusal bir Birinci Dünya Savaşı hikayesi anlatacak. Yani hikayede Osmanlı, İngiltere, Almanya gibi ülkeler kendi aralarında mücadeleye girecekler; ancak bunlar Battlefield 1’e özgü bir evrende geçiyor olacak. Haliyle işin içine Osmanlı ve Türk askeri girmesi, Türkiye’de yaşayan oyuncuların ilgisinin oyuna daha fazla çekilmesine sebep oluyor. Tüm bunkarka birlikte oyunun Türkçe çıkacağını da hatırlatalım.

Daha önce yayınlanan videolarda, bir komutanın verdiği komutları görebiliyorduk. Ayrıca o videoyla birlikte oyunda Osmanlı tarafını seçen herkesin, bütün oyun boyunca askerlerinin Türkçekonuştuğuna şahit olacaklarını da belirtmiştik. Ortaya çıkan yeni videoda ise askerlerin Türkçe konuşmakla yetinmeyip, Türkçe küfürler de ettiğini görebiliyoruz. Crysis 1 zamanında ilk kez duyduğumuz tarz da olsa, bize samimi bir seslendirme gibi geldi. Videonun küfür içerdiğini tekrar hatırlatarak, hemen aşağıdan sizinle paylaşıyorum.

https://www.facebook.com/battlefield1turkiye/videos/1115175858574731/#

Furkan Demirci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın