Apple Music’in Android Uygulaması Sızdı!

Apple‘ın her platformu kucaklayacak olan yeni müzik servisi Apple Music‘in Android uygulamasının ekran görüntüleri internete sızdırıldı. Bu ekran görüntüleri Apple Music‘in Android uygulaması ile ilgili bazı detayları göz önüne seriyor.

Spotify gibi müzik platformlarına rakip olmak adına Apple tarafından oluşturulan bu yeni müzik servisinin piyasadaki diğer servislerle rekabet kurması için Android uygulaması da çıkarması gerekiyordu ve öyle de olacak.Mobile Geeks kaynaklı sızıntı ile Android üzerinde çalışan Apple Music uygulaması ile ilgili bazı detayları öğrenmemiz mümkün.

1445687329_apple-music-628x353.jpg

Bu ekran görüntüsünün gerçek olduğunu varsayarsak Apple‘ın Android uygulamasında “vay bee” denilecek bir yenilik sunmadığını görüyoruz. Uygulamanın içinde iOS‘daki Apple Music‘de de olduğu gibi Öneriler, Yeniler,Radyo, Bağlan ve Benim Müziğim menüleri yer alıyor.

Buradaki önemli bir başka detay ise Benim Müziğim kısmındaki bağlantının nasıl kurulacağı. Apple‘ın bu servisiAndroid‘e yansıtabilmesi için iCloud Müzik Kütüphanesi ile bağlantı kurması gerekiyor. Bu bağlantının ne şekilde kurulacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Apple Music, piyasadaki diğer müzik servisleri için büyük rakip konumuna gelebilecek mi? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyoruz…

Etiketler: ,

Deniz Köroğlu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın